Współpraca

 
 

Firma Gino Rossi S.A.,  lider na rynku polskim w segmencie produkcji i sprzedaży obuwia aktywnie poszukuje klientów w zakresie współpracy franczyzowej oraz multibrandowej.

Nasze doświadczenie opieramy na kilkunastoletniej pracy, w wyniku której jesteśmy właścicielem szeroko rozbudowanej sieci handlowej składającej się salonów własnych i partnerskich zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych na terenie kraju i za granicą. Współpracujemy również z grupą ponad 100 klientów multibrandowych sprzedających nasze obuwie.

W związku z nową strategią rozwoju planujemy w ciągu najbliższych lat otwarcie franczyz według nowego modelu współpracy. W ramach współpracy zapewniamy naszym Partnerom opiekę merytoryczną nad prowadzonymi placówkami, pomoc w doborze personelu, profesjonalne szkolenia oraz wszelkie informacje dotyczące efektywnego działania salonu pod szyldem Gino Rossi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno osoby zainteresowane salonem monobrandowym jak i zakupami do sklepów multibrandowych.

Rynek polski:

e-mail: [email protected]

Rynki zagraniczne:

e-mail: [email protected]