Nowoczesna technologia.

Włoska marka Geox w miejsce zwykłej podeszwy umiejscowia membranę z mikroporami, której kształt dopasowuje się do kształtu stopy i pozwala oddychać. Nogi się nie pocą w zimowych skarpetkach i nie pachną latem. Do tego nowe kolekcje Geox co roku projektowane są pod ścisłe dyktando najnowszych trendów.

Na rynku od lat 80-tych.

Marka GUESS rozpoczęła swoją działalność jako mała rodzinna firma założona w Los Angeles przez braci Marciano oferująca ponadczasowe modele jeansów. Firma do dziś pozostaje wierna swoim tradycjom czego dowodem jest fakt, że marka wciąż zarządana jest przez dwóch braci. W międzyczasie GUESS stał się symbolem młodego, seksownego i awanturniczego stylu życia. Dziś jest to globalna lifestylowa marka oferujaca pełną gamę odzieży, obuwia i dodatków dostępnych w ponad 80 krajach na całym świecie.

Created to Walk

Pierwszy stempel Panama Jack pojawił się na butach w 1989 roku w Hiszpanii. Powstały z inspiracji dziką przyrodą i przygodą, by zachęcać do spełniania śmiałych marzeń, podróżowania i odkrywania swojego przeznaczenia. Prawdziwy fan marki przeżywa z nią każdą chwilę swojego życia, zarówno na miejskiej ulicy, jak i w najdalszych dżunglach świata czy górskich szlakach. W tej chwili ponad 10.000.000 par butów spaceruje na powierzchni ziemi.