Nowoczesna technologia.

W języku greckim „geo” oznacza ziemia, końcówka „x” symbolizuje nowoczesne technologie. Marka odzwierciedla harmonię między ziemią, po której wszyscy chodzimy, a powietrzem, którym oddychamy. Są to modele z perforowaną podeszwą, która ma wbudowaną membranę, posiadającą zdolność oddychania i zapewniającą wodoodporność. Do tego każda kolekcja projektowane jest pod ścisłe dyktando najnowszych trendów. GEOX to jakość, wygoda i modny wygląd

Na rynku od lat 80-tych.

Paul i Maurice Marciano, wychowani we Francji, rozpoczęli działalność w Los Angeles od zrewolucjonizowania rynku jeansów, które do tej pory były uznawane za stój roboczy. Firma do dziś jest przez nich zarządzana i wierna swoim tradycjom. Łączy w sobie zachodnio-amerykański komfort i luz prosto z Kalifornii oraz francuski szyk Saint Tropez. Jest symbolem młodego, seksownego i awanturniczego stylu życia. To marka globalna, która oferuje pełną gamę odzieży, obuwia i dodatków w ponad osiemdziesięciu krajach na całym świecie. W jej reklamach wielokrotnie pojawiały wielkie gwiazdy jak Claudia Shiffer, Gigi Hadid i Carla Bruni. .

Created to Walk

Pierwszy stempel Panama Jack pojawił się na butach w 1989 roku w Hiszpanii. Powstały z inspiracji dziką przyrodą i przygodą, by zachęcać do spełniania śmiałych marzeń, podróżowania i odkrywania swojego przeznaczenia. Prawdziwy fan marki przeżywa z nią każdą chwilę swojego życia, zarówno na miejskiej ulicy, jak i w najdalszych dżunglach świata czy górskich szlakach. W tej chwili ponad 10.000.000 par butów spaceruje na powierzchni ziemi.