Nowoczesna technologia.

W języku greckim „geo” oznacza ziemia, końcówka „x” symbolizuje nowoczesne technologie. Marka odzwierciedla harmonię między ziemią, po której wszyscy chodzimy, a powietrzem, którym oddychamy. Są to modele z perforowaną podeszwą, która ma wbudowaną membranę, posiadającą zdolność oddychania i zapewniającą wodoodporność. Do tego każda kolekcja projektowane jest pod ścisłe dyktando najnowszych trendów. GEOX to jakość, wygoda i modny wygląd

Na rynku od lat 80-tych.

Paul i Maurice Marciano, wychowani we Francji, rozpoczęli działalność w Los Angeles od zrewolucjonizowania rynku jeansów, które do tej pory były uznawane za stój roboczy. Firma do dziś jest przez nich zarządzana i wierna swoim tradycjom. Łączy w sobie zachodnio-amerykański komfort i luz prosto z Kalifornii oraz francuski szyk Saint Tropez. Jest symbolem młodego, seksownego i awanturniczego stylu życia. To marka globalna, która oferuje pełną gamę odzieży, obuwia i dodatków w ponad osiemdziesięciu krajach na całym świecie. W jej reklamach wielokrotnie pojawiały wielkie gwiazdy jak Claudia Shiffer, Gigi Hadid i Carla Bruni. .

Created to Walk

Pierwszy stempel Panama Jack pojawił się na butach w 1989 roku w Hiszpanii. Powstały z inspiracji dziką przyrodą i przygodą, by zachęcać do spełniania śmiałych marzeń, podróżowania i odkrywania swojego przeznaczenia. Prawdziwy fan marki przeżywa z nią każdą chwilę swojego życia, zarówno na miejskiej ulicy, jak i w najdalszych dżunglach świata czy górskich szlakach. W tej chwili ponad 10.000.000 par butów spaceruje na powierzchni ziemi.

Przyjaciel Twojego dziecka

Dzieci rosną, rozwijają się i patrzą na codzienność z ekscytacją. Dla nich Primigi produkuje znakomite buty, które są miłe dla oka i wygodne w noszeniu, chroniąc je i towarzysząc w niezwykłej przygodzie dorastania. Włoska marka to jeden z najważniejszych producentów dziecięcych butów. Od roku 1976 zdobyła zaufanie rodziców na całym świecie. Zaawansowanie technologie, jakość, perfekcyjne dopasowanie do delikatnych stóp to jej znaki rozpoznawcze. Buty są lekkie, elastyczne, wytrzymałe oraz oddychające.