Primigi. Przyjaciel Twojego dziecka

Elastyczność, lekkość, delikatność, trwałość i oddychalność to wartości, którymi kieruje się marka Primigi. Unikalny ekskluzywny design włoskiej tradycji obuwia idzie w parze z komfortem i najwyższymi niezawodnymi, technologicznymi standardami. 

kids Pe16

Dzieci rosną, rozwijają się i patrzą na codzienność z ekscytacją. Dla nich Primigi produkuje znakomite buty, które są miłe dla oka i wygodne w noszeniu, chroniąc je i towarzysząc w niezwykłej przygodzie dorastania. Włoska marka to jeden z najważniejszych producentów dziecięcych butów. Od roku 1976 zdobyła zaufanie rodziców na całym świecie. Zaawansowanie technologie, jakość, perfekcyjne dopasowanie do delikatnych stóp to jej znaki rozpoznawcze. Buty są lekkie, elastyczne, wytrzymałe oraz oddychające. 

Skrzydła u stóp 

Włoskie obuwie dziecięce marki Primigi posiada ergonomiczny kształt i zaokrąglony nosek. Z łatwością można je dopasować do miękkiej, delikatnej skóry dziecka. Wysoki komfort noszenia gwarantuje system podtrzymujący i amortyzujący piętę, oddychająca, maksymalnie elastyczna podeszwa oraz mocna podszewka wolna od chromu. W metalowych partiach nie zawierają niklu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają swobodę ruchów i maksimum higieny stóp. Nawet po intensywnym dniu Twojego dziecka buty mogą znowu stać się świeże i czyste dzięki wymienianej wkładce, którą można prać i osuszać.     

Foto 18_2859 copy

Bieg sprintem, robienie gwiazdy i skakanie jak najwyżej, aż do nieba  - wszystko jest możliwe z butami Primigi, które oferują specjalną wkładkę SKY EFFECT SYSTEM, wykonaną z najwyższych jakości materiałów i wyłożoną miękką skórą, aby zapewnić uczucie naturalnego, delikatnego kontaktu dla dziecięcych stóp. Antywstrząsowy system butów Primigi ma „poduszkę powietrzną” wbudowaną w podeszwie, pod piętą, która absorbuje microwstrząsy w trakcie chodzenia, sprawiając, że każdy krok jest bardziej komfortowy i bezpieczny. 

Foto 10_1879 copy

Każdego sezonu, marka wprowadza na rynek szeroką gamę produktów w szykowym, casualowym lub sportowym stylu do wyboru, dla dzieci w wieku 0-14 lat, zawsze ze szczyptą oryginalności i mnóstwem modowych pomysłów dla chłopców i dziewczynek. Dużo uwagi poświęca potrzebom małych dzieci i ich rozwojowi, szczególnie niemowlętom. Praktyczność i jakość, szeroka gama nowoczesnych rozwiązań są umiejętnie połączone z estetyką w stylu Primigi i współczesnymi trendami, zawsze mając na uwadze komfort. 

junior Pe16