Kolekcja Gino Rossi na sezon Wiosna-Lato 2017

Tematem przewodnim jest Botanica. Kolorowy, dekoracyjny, świeży motyw roślinny rozkwita na butach Gino Rossi w sezonie wiosennym i letnim.

z logo2

Eleganckie szpilki, wyraziste botki, delikatne sandały czy  intrygujące półbuty – w tym sezonie Gino Rossi proponuje nie tylko klasyczne modele, ale i stylowe propozycje dla wielbicielek najnowszych trendów. Kluczem jest jakość. Znajdziemy tutaj codzienne, modne i eleganckie buty, potraktowane z nutą nonszalancji i pewną dozą swobody  niezastąpione w biurze i miejskiej ulicy. Rządzą lata 80., egzotyczny styl kubański i karaibski oraz motywy rodem z Japonii. Artystyczny luz czy swobodna elegancja w wydaniu  Gino Rossi to wiązania wokół kostki, miękkie cholewki połączone z wyrazistymi podeszwami, korkowe obcasy oraz zadziwiające formą dodatki. Buty  utrzymane są w stonowanych barwach i zestawione z nieoczywistym mixem różnych wzorów i kolorów. 

z logo1

Kolekcja męska to wykonane z naturalnych skór gustowne półbuty idealne na oficjalne okazje oraz modne modele na co dzień o charakterze sportowym i w nowoczesnym stylu casual. Najważniejsza jest wygoda. Wszechobecne, codzienne uczucie wygody zapewnione przez najwyższą precyzję i staranność wykonania oraz użycie doskonałej jakości skóry i innych materiałów. Propozycje Gino Rossi są praktyczne, subtelne i proste, ale wzbogacone o najnowsze trendy typu kultura surferska oraz zwariowane lata 80. Buty Gino Rossi stanowią doskonałe tło dla wyluzowanych stylizacji na wakacyjną plażę lub do innych letnich swobodnych scenerii. Miejski styl smart kładzie szczególny nacisk na nowoczesne materiały typu micro mesh i zachwyca nowoczesną paletą barw. Podstawą jest komfort użytkowania. 

z logo3

Sesja autorstwa Magdy Wunsche i Agnieszki Samsel powstała w Funchal na Maderze w ogrodzie tropikalnym przy Monte Place. 

Ekipa pracująca przy sesji:
Modelka: Bree/Gagamodels
Model: Nils Butler
Stylizacja: Robert Kiełb
Włosy i makijaż: Aneta Kostrzewa
Produkcja: Masik Prodction

Kampanię promuje film, którego autorem jest Tymoteusz Pieszka.