GEOX 3D Performance Unit

Półbuty GEOX 3D Performance Unit wprowadzają nową definicję dobrego samopoczucia w połączeniu z modnym i ikonicznym wyglądem. Są idealne do noszenia przez cały rok i na każdą okazję. 

geox1

W wyniku połączenia nowoczesnego wzornictwa z maksymalnym komfortem, buty Nebula reprezentują szczyt technologii GEOX. Przeznaczone do podróżowania po całym świecie, idealne na każdy sezon, naturalnie dostosowują się do każdego ruchu stopy.  Znakomite dla tych, którzy kochają funkcjonować ze stylem i osobowością, bez rezygnowania z wygody. Noszenie ich jest jak bujanie w obłokach. 

Połączenie Net Breathing System oraz Inner Breathing System oraz specjalna podszewka podtrzymująca regulację temperatury stopy wyposażają buta w oddychalność 360 stopni. 

3D PERFORMANCE UNIT 

Buty charakteryzują się elastycznością, stabilizacją, komfortem i przyczepnością. 

NET BREATHING SYSTEM

System w podeszwie z wyjątkowo dużymi perforacjami/otworami, które w połączeniu z membraną zwiększają oddychalność i wysoki poziom działania. Specjalna warstwa chroni stopy przed ostrymi przedmiotami, bez ograniczania wydajności membrany. 

geox4

INNER BREATHING SYSTEM

Specjalna podszewka wewnętrzna ze specjalnymi przekładkami, które zapewniają wolną przestrzeń pomiędzy stopą butem.  Dzięki niej wilgoć i ciepło może uciekać z buta, ułatwiając naturalny proces regulacji temperatury ciała oraz właściwą temperaturę wewnątrz buta i zapewniając w ten sposób przyjemne uczucie posiadania suchych stóp. 

ELASTYCZNOŚĆ

Podeszwa została zaprojektowana, aby podążać za naturalnymi punktami stycznymi stopy. Jest wyprodukowana z materiałów, które zapewniają doskonałą amortyzację i optymalną elastyczność. 

geox3

STABILNOŚĆ

Innowacyjny kształt jednostek na podeszwie (płaski na pięcie i zaokrąglony w innych miejscach) został zaprojektowany, by zoptymalizować stopień stabilności stopy i nogi podczas ruchu.

PRZYCZEPNOŚĆ

Niepowtarzalny kształt i specyficzna forma gumy zapewniają doskonałą przyczepność na wszystkich powierzchniach. 

geox5

GEOX to jakość, wygoda i modny wygląd.